Novi Sad - Podbara

ODMAH USELJIV 2.0 stan na prodaju, PODBARA ID#11673

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,513 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

133,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011673
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 133,500 €
  • Cena po m2 : 3513.16 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju - Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen 25 minuta hoda do centra grada. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Na prodaju je useljiv, kompletno i moderno opremljen dvosoban stan u novoj zgradi useljenoj pre šest meseci, smešten na drugom spratu i dvorišno orijentisan. Stan karakteriše odličan raspored i maksimalna iskorišćenost svakog kvadrata, enterijer je potpuno nov i digitalizovan, dok je grejanje centralno sa ugrađenim kalorimetrima. Uz stan postoji i mogućnost kupovine dodatnog garažnog mesta u sklopu zgrade. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

137,020 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,740 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

136,475 €

Stan na prodaju, Adice, Dvoisposoban, 51m2-Poseduje svoje uređeno dvorište. ID#11472…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

136,500 €

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

124,726 €

Na prodaju dvosoban stan – 42,52 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,933 €/m2
  • 43 m2