Novi Sad - Detelinara

Nova Detelinara , savršen stan ID#11702

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 25 m2
IZDAVANJE

260 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011702
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 260 €
  • Cena po m2 : 10.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/0

Izdaje se odličan stan na izuzetno traženoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Nova Detelinara. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, koje pruža savršen balans između komfora i gradske dinamike. Lokacija je jedna od najpoželjnijih u gradu – u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, marketi, škole, vrtići, apoteke, restorani, kao i sve što je neophodno za svakodnevni život. Odlična povezanost sa ostatkom grada čini ovaj stan idealnim izborom kako za pojedince, tako i za parove ili porodice. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za boravak, pružajući udoban i kvalitetan životni prostor. Ukoliko tražite stan na lokaciji koja nudi sve na dohvat ruke, ovo je prava prilika za vas. Za više informacija i zakazivanje razgledanja pozovite na 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

500 €

Izdajemo kompletno opremljen i odmah useljiv nov stan u Square Garden kompleksu. Stan je opremljen novim nameštajem, kuhinjom po meri sa mašinom …

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

1,000 €

Izdaje se petosoban stan na Petrovaradinu. Stan je sastoji od 4 spavace sobe, veliki i prostran dnevni boravak, trpezarija. Stan poseduje 3 terase, d…

  • Soba: 5.0
  • 5 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Centar

400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…