Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011728
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i zastakljene terase koja pruža dodatni komfor i može se koristiti tokom cele godine. Zahvaljujući dobroj orijentaciji i velikim prozorima, stan je izuzetno svetao tokom celog dana. Nalazi se u mirnom delu bulevara, u blizini svih neophodnih sadržaja – prodavnica, škola, vrtića, gradskog prevoza i zelenih površina. Idealan kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

144,200 €

Prodaja stana – Podbara, Koče Kolarova, 48m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Super ponuda - Prodaje se noviji dvosoban stan na Novoj Detelinari-Novi Sad ID#5237…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2