Novi Sad - Centar

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,600 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

126,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011733
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 126,000 €
  • Cena po m2 : 3600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u centru, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Stan se prodaje namešten. Useljiv po isplati. Uknjižen. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Novi Sad-AdiceOdlican stan sa dve spavace sobe,dnevnom sobom i kuhinjom sa prirodbom ventilacijom.Stan se nala…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

135,130 €

Petrovaradin - Dvoiposoban stan 45 m2 u izgradnji …

  • Soba: 1.5
  • 3,003 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2