Novi Sad - Detelinara

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011747
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodajemo stan- Nova Detelinara, parking mesto Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja stan na Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi u ulici Janka Čmelika, u stanu nisu potrebna dodatna ulaganja, dvorišno je orjetisan, poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade koje je uračunato u cenu izraženu na oglasu. Istakli bismo prostranost i izuzetnu fukcionalnost prostorija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom…

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495…

  • Soba: 1.5
  • 3,947 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

• Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2