Novi Sad - Adamovićevo naselje

Fenomenalan 4.0 stan na prodaju - Idealan za porodicu ID#11770

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,127 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

319,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011770
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 319,000 €
  • Cena po m2 : 3127.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju - Adamovićevo naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Na prodaju je dvoetažni četvorosoban stan površine 102 m² na Adamovićevom naselju, u zgradi visokog kvaliteta izgradnje iz 2008. godine. Stan je ulično orijentisan ka jugu i istoku sa pogledom na „Tri kule, a specifičan je po tome što na obe etaže nema kosina. Prostor je maksimalno organizovan uz nameštaj rađen po meri, a čine ga dnevni boravak, kuhinja sa zasebnom ostavom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, garderober i dve terase sa dodatnim ostavama. Nekretnina se izdvaja po izuzetno niskim mesečnim troškovima u odnosu na kvadraturu i nudi mogućnost kupovine sa kompletnim nameštajem, što je čini useljivom bez dodatnih ulaganja. Objekat je obezbeđen video nadzorom i poseduje zajedničku biciklanu projektovanu kao atomsko sklonište. Zbog svoje funkcionalnosti, velike količine prostora za odlaganje i vrhunske lokacije, ovaj stan predstavlja idealno rešenje za komforan porodični život. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Somborski bulevar

324,000 €

Nudimo Vam nesvakidašnju nekretninu na odličnoj lokaciji. Stan ima prelep pogled na Limane i Frušku goru. Prodaje se kompletno namešten sa svim st…

  • Soba: 4.0
  • 2,700 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2