Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,923 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

190,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011781
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 190,000 €
  • Cena po m2 : 2923.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/7

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju na Bulevaru Evrope, Novi Sad. Prodajemo trosoban stan u novoj, kvalitetnoj zgradi, useljenoj 2022. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu objekta. Dvorišno orijentisan. Odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i ostavu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

194,850 €

Dvosoban poslovni apartman na Salajci-54m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,608 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

185,200 €

Prodaja Stan 3.0: Novi Sad-Podbara- Gra-vet - Pronix ID#11463…

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

191,600 €

Na prodaju moderan, uknjižen stan od 62m² u novijoj zgradi – potpuno opremljen i odmah useljiv, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Ova…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv dvoiposoban stan od 60m2, parking u dvorištu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

190,550 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,382 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2