Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA-TROSOBAN-71M2-BULEVAR OSLOBOĐENJA-VISOKO PRIZEMLJE ID#11798

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

198,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011798
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 198,800 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodaje se odličan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na visokom prizemlju i odličnog je rasporeda, sa mogućnošću prepravke u četvorosoban, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena, što omogućava brzo useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan poseduje dva sanitarna čvora, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost u svakodnevnom životu. Dvorišno je orijentisan, što garantuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Takođe, uz stan dolazi i ostava, koja pruža dodatni prostor za odlaganje stvari. Odlična lokacija u blizini svih neophodnih sadržaja – prodavnica, škola, javnog prevoza i ostalih gradskih pogodnosti. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,550 €

Moderan troiposoban stan na Bulevaru Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

193,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,423 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

• Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2