Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN - Novo Naselje ID#11804

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,378 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

125,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011804
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 125,000 €
  • Cena po m2 : 3378.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju - Šarengrad, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad. Prodaje se idealan dvosoban stan u Šarengradu u Novom Sadu, smešten na visokom prizemlju zgrade novije gradnje koju odlikuje fenomenalan raspored prostorija. Stan je moderno opremljen i praktično nov, a dodatnu pogodnost predstavlja veoma ekonomičan sistem grejanja na gas sa kalorimetrima, što uz toplu protočnu vodu garantuje izuzetno niske mesečne troškove. Lokacija je savršena za one koji traže mir, jer se zgrada nalazi u tihom kraju prepunom zelenila i u neposrednoj blizini parka, dok je u okolini obezbeđen veliki broj slobodnih parking mesta. Ova nekretnina predstavlja i izvrsnu priliku za investitore, s obzirom na to da postoji mogućnost zadržavanja pouzdanih podstanara koji su već u stanu, čime se osigurava trenutan povraćaj investicije kroz zakup bez dodatnog truda oko pronalaženja zakupaca. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Novo Naselje - Jednoiposoban stan po odličnoj ceni, omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

127,800 €

Petrovaradin-Trosoban stan 73 m2 sa Dvorištem na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2