Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,793 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

155,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011810
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 155,500 €
  • Cena po m2 : 3792.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Prodaje se dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Orijentisan je dvorišno, što pruža mir i tišinu, izolovanu od gradske buke, idealno za udoban i kvalitetan život. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Stan se nalazi u zgradi sa urednim ulazom i dobrom infrastrukturom u okruženju – u blizini su marketi, škole, vrtići, javni prevoz i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

147,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,215 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Novi Sad-Novo naseljeStan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa l…

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

156,300 €

Prostran dvosoban stan, 62m², dvostrano orijentisan – Nova Detelinara, Novi Sad Na prodaju komforan dvosoban stan od 62m², dvostrano orijentisan,…

  • Soba: 2.0
  • 2,521 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 4

153,000 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,554 €/m2
  • 59 m2