Novi Sad - Grbavica

PRODAJA-DVOIPOSOBAN-49M2-GRBAVICA ID#11828

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011828
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2755.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i komforan, idealan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Dvorišno je orijentisan, što omogućava mir i tišinu, daleko od gradske buke. Posebnu prednost predstavlja zastakljena terasa koja pruža dodatni prostor za uživanje tokom cele godine. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji – škole, vrtići, prodavnice, gradski prevoz i ostalo. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Prodajemo 2.0 stan, Novi Sad, Nova Detelinara, 47m2 ID#7824…

  • Soba: 2.0
  • 2,739 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

128,500 €

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( korisnih 69m2) sa pripadajućim parking mestom ispred…

  • Soba: 3.5
  • 1,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2