Novi Sad - Adamovićevo naselje

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,360 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

84,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011832
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 84,000 €
  • Cena po m2 : 3360.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Na prodaju jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Adamovićevom naselju. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. Nekretnina je kompletno nameštena i spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. U blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići, kao i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Grbavica

82,400 €

Grbavica-Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 u suterenu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,658 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

NOVI SAD.KLISA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Novi Sad, Telep - Garsonjera sa povratom PDV 28m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2