Novi Sad - Podbara

TROSOBAN STAN NA PODBARI-MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE UZ STAN ID#11845

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011845
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Idealan porodični stan 60m2-Podbara. Prodajemo trosoban stan , južno orijentisan na jednoj od traženijih lokacija u Novom Sadu- na svega par minuta hoda od centra grada i Keja. Glavna prednost je izuzetno funkcionalan raspored. Iako ima 60m2, stan poseduje tri komforne spavaće sobe pravilnog oblika u koje se ulazi iz hodnika, što je prava retkost na tržištu. Struktura stana: S1- spavaća soba : 11,0m2. S2 - dečija soba:10,4m2. Kuhinja: 4,0m2. Trpezarija: 5,8m2. Ostava:2,0m2. Hodnik:6,5m2. Terasa: 3,5m2. WC1: 1,6m2. Kupatilo: 3,3m2. U neposrednoj blizini osnovna škola , što je prednost . U cenu stana su uključeni kuhinja i ugradni plakari rađeni po meri. Postoji mogućnost kupovine garaže u suterenu po ceni od 22000 hiljade eura (velika prednost za ovaj deo grada). Zgrada poseduje lift, greranje je gradsko i dostupni su svi vodeći operateri (Orion, SBB, MTS). Stan je uknjižen i predstavlja savršenu priliku za porodicu koja traži mir, sigurnost i maksimalnu iskorišćenost prostora ili mogućnost investicije. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

168,000 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 4.0
  • 1,750 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

161,000 €

Alibegovac-odličan porodični stan-Nov neuseljavan…

  • Soba: 4.0
  • 2,064 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Veternk

166,500 €

Veternik-Odmah Useljiv Trosoban stan 101 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,649 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

168,900 €

Novi Sad, CENTAR (Kej) - Dvoiposoban stan 58m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2