Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,619 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011847
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2619.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Prodaja stan- Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja porodičan stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad. Po strukturi je trosoban , površine 63 m3, nalazi na četvrtom od ukupno 5. spratova, godina izgradnje 2022. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta i dnevnog boravka otvoreneg koncepta sa kuhinjom. Čitavom dužinom stana se prostiru dve terase koje pružaju panoramski pogled . Parking mesto u dvoristu za stanare, obezbeđeno kapijom. Istakli bismo da je ovo izuzetan porodičan stan koji se retko pojavljuje na ovoj lokaciji, takođe lepo je osvetljen i komforan. Lokacija odlična za život ili kao investicija, odlična povezanost sa autobuskim linijama i bulevarima. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

161,700 €

Grbavica-Lep Dvoiposoban stan 46 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 3,515 €/m2
  • 46 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

173,120 €

Dvoiposoban stan u Petrovaradinu Agencija Moj Dom prodaje, lep, prostran, dvoiposoban stan u Petrovaradinu. Površina stana je 84m2, koncipiran je ka…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 84 m2

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSO

164,500 €

SREMSKA KAMENICA. MIŠELUK.TROIPOSOBAN STAN SA PDV-OM. USELJIV STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,082 €/m2
  • 79 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2