Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,902 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

148,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011848
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 148,000 €
  • Cena po m2 : 2901.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 12/14

Na prodaju dvosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je funkcionalnog rasporeda i prodaje se polunamesten, što pruža mogućnost budućem vlasniku da ga uredi po sopstvenim željama. Nekretnina poseduje terasu sa praktičnom ostavom, idealnu za dodatni prostor za odlaganje. Stan je ulično orijentisan, što obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom dana. Zgrada je održavana i poseduje dva lifta, što dodatno doprinosi komforu stanovanja. Odlična lokacija u blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, škola, gradskog prevoza i drugih pogodnosti za svakodnevni život. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

147,700 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

153,880 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,404 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

154,500 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,861 €/m2
  • 54 m2