Novi Sad - Rotkvarija

PRODAJA-DVOSOBAN-53M2-ROTKVARIJA-4. BEZ LIFTA ID#11849

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,308 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011849
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 2307.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Prodaje se dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Rotkvariji, u neposrednoj blizini SUP-a. Stan je dvorišno orijentisan, što pruža mir i tišinu, idealno za porodičan život ili izdavanje. Stan je polunamesten i funkcionalnog rasporeda, sa zastakljenom terasom koja pruža dodatni prostor za uživanje tokom cele godine. Takođe, poseduje i praktičnu ostavu. Odlična lokacija, blizina svih neophodnih sadržaja – škola, prodavnica, javnog prevoza. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

118,200 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 42m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,814 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

116,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,053 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

118,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,631 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

• Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2