Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,872 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

112,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011856
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 112,000 €
  • Cena po m2 : 2871.79 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Na prodaju dvosoban stan u Petrovaradinu, polunamešten, ulično orijentisan, sa terasom. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika i terase. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da prostor uredi po sopstvenim željama i potrebama. Ulično je orijentisan i ima dovoljno prirodne svetlosti tokom dana, dok terasa pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, u blizini prodavnica, škole, javnog prevoza i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Odlična prilika kako za rešavanje stambenog pitanja, tako i kao investicija za izdavanje. Za više informacija i dogovor oko gledanja, kontaktirajte. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas 0668442299 - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

120,500 €

Prodajemo stan 47 m² – renoviran, Stara Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 2,564 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Prodaje se stan odličnog rasporeda, na potezu između Telepa i Adica, Pavla Bakića. Funkcionalan stan od 52m2, na prvo…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Satelit

121,540 €

DVOSOBAN STAN - SATELIT 48m2* ID#9321…

  • Soba: 2.0
  • 2,532 €/m2
  • 48 m2

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft sta

112,270 €

TOP LOKACIJA – LIMAN 2 | Loft stan sa galerijom i panoramskim pogledom-33m²…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 33 m2