Novi Sad - Detelinara

Prodaja dvosoban, Novi Sad-Detelinara, 46m2 ID#11862

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,674 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

123,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011862
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 123,000 €
  • Cena po m2 : 2673.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Detelinari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Korenlija Stankovića. Stan je dvosobne strukure, sa dve sobe i odvojenom kuhinjom. Renoviran je pre 10ak godina. Promenje su sve instalacije, pvc stolarija i sigurnosna vrata. Odlican za život, u okolini se nalazi igralište, škola, marketi i svi sadržaji potrebni za život. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Kamenjar

123,600 €

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

132,800 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 51 m2