Novi Sad - Grbavica

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

93,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011886
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 93,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici, 31m2 sa terasom! Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu- Grbavica Kvadratura 31m2, odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa kuhinjom , kupatilo, hodnik i zastakljena terasa sa ostavom. Stan se nalazi na prvom spratu i potrebna su manja ulaganja, što vam pruža priliku da prostor uredite po sopstvenoj meri i želji. Odlična povezanost autobuskim linijama i bogata infrastruktura (prodavnice, kafići, škole). Zbog svoje lokacije i strukture , stan je savršen kao investicija (stan na dan ili mesečni zakup) ali i kao idealno rešenje za mlade parove ili studente. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Grbavica

98,000 €

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN NA GRBAVICI ! ID#10703…

  • Soba: 1.0
  • 3,063 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

86,100 €

NOVI SAD.ADICE.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,957 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

• Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgra…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2