Novi Sad - Detelinara

PORODIČAN DVOSOBAN STAN 52 m2 -DETELINARA-POTENCIJAL ZA 2.5 ID#11890

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,212 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

115,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011890
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 115,000 €
  • Cena po m2 : 2211.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

ODLIČAN DVOSOBAN 52m2 NA DETELINARI-POTENCIJAL ZA 2.5 ! Na prodaju dvosoban stan od 52m2 u jednom od lepših i mirnijih delova Detelinare. Stan se nalazi na 2.spratu kvalitetne starogradnje (bez lifta) u okruženju sa puno zelenila i slobodnog parkinga. Struktura stana -trenutno dvosoban iz hodnika se ulazi u sve prostorije, ali uz pametnu adaptaciju lako može postati funkcionalan dvoiposoban stan. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila, ostave i terase sa pogledom na dvorište okruženo zelenilom. Stan je u izvornom stanju, što vam pruža savršenu priliku da kompletnu adaptaciju uradite po sopstvenom ukusu i potrebama. Lokacija: Mirna ulica, bez buke idealna za porodični život. U neposrednoj blizini su škole, vrtići, prodavnice i autobuska stajališta. Stan je uknjižen i odmah useljiv po isplati. Idealna investicija za one koji traže nekretninu na dobroj lokaciji sa mogućnošću preprojektovanja. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Liman 2

112,250 €

Stan u sivoj fazi sa galerijom i obiljem svetlosti Liman 2…

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 35 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

107,000 €

Novi Sad, Telep, Lux jednoiposoban namešten stan…

  • Soba: 1.5
  • 3,057 €/m2
  • 35 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2