Novi Sad - Liman 4

Dvosoban stan-Liman 4,55m2- Uknjižen ID#11903

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,945 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

162,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011903
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 162,000 €
  • Cena po m2 : 2945.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Liman, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Avenije garden. Stan je u odlicnom stanju, dvosobne strukture. Dvorisno orijentisan i nalati se na 4.spratu zgrade sa liftom. Raspored: odvojena spavaća soba, kupatilo, komforna dnevna soba sa kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju, ostava i terasa (sa ostavom). Zgrada je održavana, postoji biciklana za stanare. Odlična nekretnina za porodičan život, oko zgrade zelenilo i dovoljno parkinga. Takođe je dobro kao investicija za izdavanje zbog lokacije na kojoj se nalazi. U stanu ostaje sve ugradno a ostalo po dogovoru. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Kej

155,000 €

PRODAJA-Renoviran, dvosoban-Kej, Centar-42m2 ID#11717…

  • Soba: 2.0
  • 3,690 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

164,800 €

ADICE TROSOBAN U URBANIZOVANOM DELU …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Novo Naselje

153,500 €

Prodaje se jako lep i uredan stan na Novom naselju, 55m2. Stan sadrzi prostran dnevni boravak, dve spavace sobe, kupatilo i terasu. U produzetku se na…

  • Soba: 3.0
  • 2,791 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2