Novi Sad - Adamovićevo naselje

GARAŽNO MESTO-14M2-Adamovićevo naselje-Top lokacija ID#11911

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,857 €/m2
  • Površina: 14 m2
PRODAJA

26,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011911
  • Površina : 14 m2
  • Cena : 26,000 €
  • Cena po m2 : 1857.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje

Prodaje se garažno mesto površine 14 m² na Adamovićevom naselju. Garaža se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, sa lakim pristupom i dovoljno prostora za parkiranje većih vozila. Ulaz je obezbeđen, što pruža dodatnu sigurnost za vaše vozilo. Lokacija je izuzetno pogodna – miran kraj grada, u blizini glavnih saobraćajnica, sa brzom vezom ka centru. Idealno kako za ličnu upotrebu, tako i kao investicija za izdavanje. Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Za više informacija i razgledanje kontaktirajte nas 0668442299 - Gold Nekretnine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

29,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju garažu površine 15 m² na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Garaža se nalazi u podzemnom parkingu, pogodna je i z…

  • 1,933 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

25,000 €

Na prodaju dva garažna mesta površine po 12 m² - Heroja Pinkija…

  • 2,083 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Grbavica

31,000 €

Ekskluzivna prodaja, Graža-Grbavica, 17m2 ID#11907…

  • 1,824 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Telep

23,880 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,706 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Bulevar

26,000 €

Na prodaju garažno mesto u suterenu zgrade u neposrednoj blizini suda, Spensa, Dalton zgrade na Bulevaru Oslobodjenja. (Moj Dom nekretnine, Novi Sad,…

  • 2,167 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Socijalno

24,000 €

Na prodaju garažno mesto u, novoizgradjenom, kompleksu za kolektivno stanovanje "Kraljev Park". Zbog svoje lokacije odlična je i kao investiciona pr…

  • 1,714 €/m2
  • 14 m2