Novi Sad - Detelinara

DUPLEX-63M2-NOVA DETELINARA ID#11913

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,984 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

188,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011913
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 188,000 €
  • Cena po m2 : 2984.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju četvorosoban duplex stan na Novoj Detelinari! Stan površine 63 m² nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćen, idealan za porodičan život ili kao investicija. Struktura stana: * prostran dnevni boravak * tri spavaće sobe * kuhinja sa trpezarijom * kupatilo * terasa U pitanju je duplex koji pruža dodatnu privatnost i komfor. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava brzu i sigurnu kupovinu, kao i kupovinu preko stambenog kredita. Prodaje se sa skoro svim nameštajem i tehnikom – useljiv bez dodatnih ulaganja. Lokacija je izuzetna – u blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, kao i sav neophodan sadržaj za svakodnevni život. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

194,090 €

  • Soba: 2.5
  • 2,897 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Liman 2

193,125 €

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2. …

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

197,950 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,869 €/m2
  • 69 m2