Novi Sad - Socijalno

Kraljev park-Namešten dvosoban stan sa parking mestom ID#11916

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 4,189 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011916
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 4189.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Rotkvarija, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju kod Železničke stanice, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Stan se nalazi u Kraljevom parku. Dvosobne je strukture. Stan se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u Novom Sadu. Odličan je kako za život tako i za investiciju, za mesecno i dnevno izdavanje. Stan se nalazi na 3.spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan. Sve stvari sa fotografija su u ceni. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

164,390 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 58m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,834 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Liman 3

157,600 €

Novi Sad - Liman 3, prodaje se klasičan dvosoban stan od 51m2, lift, terasa, uknjižen. Stan ima odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prosto…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Klisa

149,000 €

Kompletno namešten stan na Klisi – novogradnja 2020, niski troškovi…

  • Soba: 3.5
  • 2,099 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2