Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,597 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

181,795 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011928
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 181,795 €
  • Cena po m2 : 2597.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Stan na prodaju - Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja komforan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla u Novom Sadu, smešten na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle. Specifičnost ovog stana predstavlja terasa od 36m2 koja ne ulazi u knjižnu kvadraturu, a koja ima potencijal da postane prava oaza. Cena je podložna korekciji. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa uračunatom posredničkom naknadom. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

190,000 €

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,660 €

Petrovaradin - Useljiv, Trosoban stan - dupleks 84 m2 sa povratom PDV …

  • Soba: 2.5
  • 2,151 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Telep

180,175 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2