Novi Sad - Grbavica

Prodajemo dvosoban stan na top lokaciji. Grbavica ID#11942

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

140,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011942
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 140,800 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju - Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja odličan dvosoban stan na Grbavici u blizini Bulevara Oslobođenja smešten na visokom prizemlju kvalitetne zgrade. Lokacija odlična za život i kao investicija. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Uknjižen 1/1, te je moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

143,000 €

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan,…

  • Soba: 2.0
  • 3,326 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,000 €

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,425 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

131,950 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,807 €/m2
  • 47 m2