Novi Sad - Detelinara

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,400 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

85,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011943
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 85,000 €
  • Cena po m2 : 3400.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja nameštenu garsonjeru na 3. spratu od ukupno 5 spratova. Nalazi se u mirnom delu Nove Detelinare. Stan sa prirodnim osvetljenjem i dobro iskorišćenim prostorom. Odličan za život kao i investicija za izdavanje. Zgrada poseduje lift i parking mesta za stanare u dvorištu zgrade. Stan ima terasu i dvorišno je orijentisan. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

82,400 €

NOVI SAD, NOVO NASELJE, 30m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Nova detelinara, 30m2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

86,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličnu garsonjeru na Telepu u Novom Sadu. Stan je oovršine je 32m2, nalazi se na prvom sp…

  • Soba: 0.5
  • 2,703 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2