Novi Sad - Centar

Stan u centru , odlična investicija ID#11949

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,700 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

185,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011949
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 185,000 €
  • Cena po m2 : 3700.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

STAN NA PRODAJU CENTAR , NOVI SAD. AGENCIJA GOLD NEKRETNINE PREDSTAVLJA DVOSOBAN STAN NA PRODAJU u CENTRU, NOVI SAD, NOVIJA GRADNJA, U POTPUNOSTI OPREMLJEN STAN ZA ZIVOT UKLJUCUJUCI SVE UREDJAJE, KUHINJSKI I KUPATILSKI NAMESTAJ I PRIBOR, POGLED NA KATEDRALU IZ DNEVNE SOBE ALI DVORISNO ORIJENTISANA SPAVACA SOBA, IDEALAN STAN ZA ODMOR. CENTAR GRADA UDALJEN JE 250 METARA, GRADSKI PREVOZ 100 METARA, TRZNI CENTAR PROMENADA 400 METARA, BULEVAR OSLOBODJENJA 100 METARA, MARKET GOMEX 30 METARA ZGRADA SA LIFTOM.DVORIŠNO ORJENTISAN STAN.NEKRETNINA JE KOMPLETNO I MODERNO OPREMLJENA SA SVIM NOVIM STVARIMA I NAMEŠTAJEM . VAŠE JE SAMO DA SE ODLUČITE I UŽIVATE U STANU.STAN JE IDEALAN KAKO ZA ŽIVOT TAKO I ZA INVESTICIJU. ZA VIŠE INFORMACIJA I ZAKAZIVANJE RAZGLEDANJA NEPOKRETNOSTI KONTAKTIRAJTE: +381668442277 CENA JE OGLAŠENA BEZ POSREDNIČKE NADOKNADE. POSREDNIČKA NADEOKNADA AGENCIJE GOLD NEKRETNINE IZNOSI 3%KOJA SE RAČUNA NA UKUPNU KONAČNU UGOVORENU KUPOPRODAJNU CENU NEPOKRETNOSTI. ZA SVE DODATNE INFORMACIJEKONTAKTIRAJTE NAŠU KANCELARIJU-GOLD NEKRETNINE NOVI SAD. VAŠ SIGURAN PARTNER U SVETU NEKRETNINA Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

182,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Somborski bulevar

191,580 €

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici ko…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

188,500 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 3.0
  • 2,618 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2