Novi Sad - Centar

PUPINOVA PALATA-Dvosoban, 56m2, 800eur! ID#11959

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 14 €/m2
  • Površina: 56 m2
IZDAVANJE

800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011959
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 800 €
  • Cena po m2 : 14.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

Izdajemo stan- strogi Centar Novog Sada. Stan se nalazi u Pupinovoj palati. Potpuno namešten se izdaje! Useljiv 15.05.2026. Za više informacija pozovite: 0631899153. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

250 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 0.5
  • 10 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

400 €

DVOSOBAN stan - Bulevar Oslobođenja ID#10784…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Liman 4

400 €

Liman IV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Liman 3

4,350 €

LIMAN | FENOMENALAN POSLOVNI PROSTOR 372 m² …

  • Soba: 11.0
  • 12 €/m2
  • 372 m2

Novi Sad Grbavica

300 €

Vrhunski stan za zakup! ID#4610…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

1,000 €

Moderan nov stan u zakup ID#5313…

  • Soba: 4.0
  • 14 €/m2
  • 70 m2