Novi Sad - Grbavica

Grbavica odlična investicija ID#11969

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,625 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

87,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204011969
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 87,000 €
  • Cena po m2 : 3625.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: Prizemlje/0

Agencija Gold nekretnine, predstavlja stan na prodaju u Grbavici, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Odličan stan na traženoj lokaciji – idealan za život i investiciju Prodaje se funkcionalan i svetao stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Odličan raspored prostorija, dosta prirodne svetlosti i prijatan ambijent čine ga savršenim izborom kako za svakodnevni život, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini dostupni su svi sadržaji potrebni za udoban i kvalitetan život – prodavnice, škole, vrtići, restorani, kafići i gradski prevoz. Zahvaljujući odličnoj lokaciji i velikoj potražnji, predstavlja i sigurnu investiciju sa odličnim potencijalom za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

93,500 €

Prodaja garsonjera-25m2, Nova, Dvorišno orijentisana ID#11609…

  • Soba: 0.5
  • 3,740 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

91,080 €

FANTASTIČAN POGLED – Dvosoban stan na Mišeluku (37m²) …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

95,600 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 1.5
  • 2,451 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2