Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Prodaja komfornog dvosobnog stana na Avijaciji ID#12009

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,446 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

136,990 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012009
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 136,990 €
  • Cena po m2 : 2446.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Stan na prodaju-Avijacija, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja komforan dvosoban stan na prodaju na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u manjoj zgradi, strukturno odličan. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa uračunatom posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3%. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

132,800 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Liman 2

139,000 €

Na prodaju veći jednosoban stan površine 39 m² na Limanu 2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,564 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2