Novi Sad - Adice

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,129 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

97,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012010
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 97,000 €
  • Cena po m2 : 3129.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Adice, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju na Adicama, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od Podunavske. Stan je jednoisposobne strukture. Prodaje se namešten kao sa fotografija. Odličan je stukrurno. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, sobe i prelepe terase. Dvostrano je orijentisan i veoma osvetljen. Nalazi se u lepom naselju na Adicama-Telepska dolina. Uknjižen je i moguća je kupovina putem kredita kao i kredita za mlade. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnin Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

103,000 €

Petrovaradin-Namešten Trosoban stan 58 m2 u suterenu na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,776 €/m2
  • 58 m2