Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Novi Sad, Petrovaradin - Jednoiposoban stan 39m2

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,905 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004174
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2905.13 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se jednoiposoban stan 39m2 u Petrovaradinu. Blizina svog sadržaja, autobuskog stajačišta, radnje, apoteke... Nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom. spavaća soba, terasa i hodnik. Uknjižen 1/1, bez tereta. Moguća i kupovina putem kredita za mlade. Za više informacija i gledanje, pozvati na: 0693831006 Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

111,250 €

Prodaja stana na Telepu, novogradnja,41m2 ID#11142…

  • Soba: 1.5
  • 2,713 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adice

115,000 €

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na …

  • Soba: 2.0
  • 1,769 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

123,000 €

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419…

  • Soba: 2.0
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2