-

Moderan, porodični stan na Tatarskom brdu

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,017 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

175,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4302
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 175,000 €
  • Cena po m2 : 3017.24 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Na prodaju je savremeno uređen stan površine 58 m², smešten u novijoj zgradi iz 2023. godine na jednoj od najtraženijih i najmirnijih lokacija na Tatarskom brdu. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodični život, tako i kao sigurna investicija, uz brzu povezanost sa gradom. Stan je dvostrano orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana, dok pogled na zelenilo i crkvu pruža poseban osećaj mira i privatnosti. Funkcionalan raspored obuhvata prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, kupatilo i dodatni toalet, kao i terasu idealnu za opuštanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen, uključujući sve neophodne uređaje i elemente za udoban život. Grejanje je na gas, zgrada poseduje lift, a stan ima obezbeđeno parking mesto u dvorištu. Internet je optički, uz kablovsku televiziju. Uknjižen je i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Spoj kvalitetne gradnje, odlične lokacije i funkcionalnosti čini ovu nekretninu izuzetnom prilikom na tržištu. Cena: 175000e (sa uključenom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

177,000 €

TOTAL OGLASAVA NA 185400 Prodaje se odličan lux stan u Park City kompleksu na Limanu 3. Raspored je odličan i stan se sastoji od dnevnog boravka, sp…

  • Soba: 2.0
  • 3,161 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

169,950 €

Potpuno nov četvrosoban stan, između Adica i Veternika. Odlična nekretnina za porodičan dom, sa odvojene 3 spavaće sobe, 2 mokra čvora i velikim…

  • Soba: 4.0
  • 1,910 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

177,440 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 68m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,609 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Detelinara

176,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,798 €/m2
  • 63 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,250 €

NA PRODAJU - Kuća u nizu – moderna, funkcionalna, potpuno nameštena! 73m2 + 33m2 …

  • Soba: 3.5
  • 1,700 €/m2
  • 106 m2