Novi Sad - Klisa

Prodaje se trosoban stan na Klisi sa mogućnošcu kupovine na kredit

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

133,076 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004173
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 133,076 €
  • Cena po m2 : 1751.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/1

Lokacija na Klisi nudi mirno porodično okruženje, uz dobru povezanost sa ostatkom grada, Stan se sastoji od dve spavace sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, kupatilom i prostranom terasom. U cenu stana se dobija garaža u dvorištu zgrada a ispred će se nalaziti još pet parking mesta. Završetak nadogradnje je planiran za 15.06.2026. godine. Nadogradnja pruža mogućnost savremenog načina gradnje i kvalitetnih materijala. Stan će biti svetao i dobro organizovan, sa maksimalno iskorišćenim prostorom. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% Kontakt: 0631226340

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

127,460 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,832 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

130,810 €

Nova detelinara, 41m2. Namešten dvosoban stan. Kredit za mlade. …

  • Soba: 2.0
  • 3,190 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2