Novi Sad - Telep

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,872 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4301
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2872.34 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Stan odlikuju funkcionalan raspored, obilje prirodne svetlosti i prijatna atmosfera. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom po principu open space koncepta, ulaznog dela, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu prostorija, stan pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Grejanje je na gas, uz ugrađene kalorimetre Uz stan postoji mogućnost kupovine garažnog mesta koje se nalazi na nivou -1. Cena stana iznosi 135000e sa uračunatom agencijskom provizijom Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

126,885 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 2,951 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Moderan i luksuzno opremljen stan na Bulevaru Evrope…

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.Stan se sasto…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2