Novi Sad - Centar

Komforan, namešten četvorosoban stan, sa parking mestom, u centru Novog Sada-retko u ponudi

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,711 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004165
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2710.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, ukupne površine 114 m2, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji, nadomak centra i fakulteta. Na korak od svih sadržaja neophodnih za udoban život. Dvostrano je orjentisan i veoma je svetao. Stan se nalazi u izuzetno kvalitetnoj zgradi, zidanoj 2008. godine. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, velike trpezarije, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, toaleta, ostave. Takođe poseduje i veliku terasu koja ima ostavu. Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj prikazan na fotografijama) i sa pripadajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Idealna prilika kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna. Mogućnost kupovine putem kredita. Retko u ponudi, naša preporuka. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

309,000 €

Elegancija i komfor na prestižnoj lokaciji – trosoban stan na Keju…

  • Soba: 3.0
  • 3,635 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Telep

300,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg.…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 96 m2