Novi Sad - Detelinara

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokac

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,576 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

115,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019355
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 115,900 €
  • Cena po m2 : 2575.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Novi Sad - Detelinara kod robne kuće, prodaje se dvosoban stan od 45m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1. Prodaje se kompletno namešten. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Nalazi se na odličnoj lokaciji, oko zgrade ima dovoljno parkinga i zelenila, ima mogućnost pregrađivanja u dvoiposoban !!! Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

114,700 €

Južni Telep-Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,941 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

116,710 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,071 €/m2
  • 38 m2