Novi Sad - Grbavica

Grbavica, Novi Sad – 1.5 soban stan, 29 m², visoko prizemlje

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,729 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4299
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 3729.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: vp/5

Na prodaju jednoiposoban stan od 29 m² na Grbavici, u ulici Danila Kiša, u Novom Sadu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade od 5 spratova i dvorišno je orijentisan. Raspored je funkcionalan: iz hodnika se ulazi u ostale prostorije. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U cenu je uračunato parking mesto u dvorištu zgrade, kao i nameštaj sa fotografija, bez tereta. Cena: 108.150 EUR Kontakt: 063663532

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

109,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, lep dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

104,600 €

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,753 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

108,665 €

DVOSOBAN STAN NA DETELINARI ID#10005…

  • Soba: 1.5
  • 2,362 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Klisa

101,065 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.0
  • 2,246 €/m2
  • 45 m2