Novi Sad - Centar

Garsonjera u centru Novog Sada, 22 m², I sp.

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 22 m2
PRODAJA

77,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22528
  • Površina : 22 m2
  • Cena : 77,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/1

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1 Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22528.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

67,980 €

Adice-Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2