Novi Sad - Detelinara

Trosoban stan 62 m², Detelinara, Novi Sad, 5. sprat

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,956 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

121,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4298
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 121,300 €
  • Cena po m2 : 1956.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju trosoban dupleks od 62 m² u Novom Sadu, na Detelinari, u starijoj gradnji na 5. spratu. Stan je funkcionalan, potpuno opremljen nameštajem i nalazi se u lepom kraju punom zelenila. Na donjem nivou je prostrana i veoma osvetljena dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i kupatilom, dok se na gornjem nivou nalaze dve sobe sa kvalitetnim Velux krovnim prozorima. Kuhinja je nova i moderna, sa svim aparatima, a u kupatilu je veš mašina. Stan ima terasu sa pogledom na krošnje i zelenilo, kao i dve ugrađene klime za gornji i donji nivo. Zgrada poseduje novi moderni lift za 4 osobe, a grejanje je gradsko. Cena je 121.300 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

115,161 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

Prelep dvosoban stan na Adicama…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Železnička stanica

123,600 €

Prodajemo dvosoban stan u zgradi starije gradnje u blizini Železničke Stanice. Stan je u izvornom stanju, pogodan za renovaciju po želji kupca, …

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2