Novi Sad - Avijacija

Novi Sad - Avijacija Na prodaju dvosoban stan od 56m2, na mirnoj i prijatnoj za život lokaciji. Stan je bez većih ulaganja. Šifra - 1032223 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,446 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

137,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032223
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 137,000 €
  • Cena po m2 : 2446.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,900 €

NOVI SAD.BULEVAR. DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,323 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

128,750 €

Idealna porodična oaza kod Futoške pijace – mir, komfor i dvorište u srcu grada!…

  • Soba: 3.0
  • 2,384 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

141,100 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,441 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

130,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,023 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

Veternik - stan 88m2…

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2