Novi Sad - Grbavica

*Novi Sad-Grbavica*

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 10 €/m2
  • Površina: 31 m2
IZDAVANJE

300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1934
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 300 €
  • Cena po m2 : 9.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Lepo opremljen jednoiposoban stan u Tolstojevoj ulici za jednu žensku osobu. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

600 €

Dvosoban stan za izdavanje, Neimarova, 50m²+ GARAŽNO MESTO…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200 €

Sremska Kamenica, na samom ulasku na putu za Institut, u blizini stanice i marketa, izdaje se namešten manji jednosoban stan od 25m2. Stan je u potk…

  • Soba: 1.0
  • 8 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

360 €

Dvosoban stan kod Riblje pijace 79m2 …

  • Soba: 2.0
  • 5 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Telep

0 €

NOV, NEUSELJAVAN STAN 60M2 NA TELEPU, 2 PARKING MESTA, PRAZAN ILI SA KUHINJOM…

  • Soba: 3.5
  • 0 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Rotkvarija

400 €

Uređen i komforan stan u kompleksu Kraljev park…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

400 €

Jednoiposoban-Bul.oslobođenja…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 40 m2