Novi Sad - Telep

Telep, Novi Sad – 3.5 soban stan, 73 m², 1. sprat

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,963 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4293
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 2963.01 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/5

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo u sezoni, a računi za grejanje ne prelaze 10.000 dinara tokom zime. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje sa nameštajem. Cena je 216.300 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

216,445 €

Porodičan stan u novogradnji – spoj komfora i funkcionalnosti Telep 77m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,811 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Telep

224,670 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,844 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

216,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoi…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2