Novi Sad - Adice

Trosoban stan, 71 m², Adice, Novi Sad

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,008 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

142,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4292
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 142,600 €
  • Cena po m2 : 2008.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato u cenu nekretnine. Cena iznosi 142.600 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Za više informacija kontaktirajte: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,556 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

137,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,653 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,500 €

Dvoiposoban na Novom naselju…

  • Soba: 2.5
  • 2,568 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Dvosoban stan 62 m², Nova Detelinara,kod ABC…

  • Soba: 2.0
  • 2,160 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

132,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,885 €/m2
  • 46 m2