Novi Sad - Podbara

Podbara, Novi Sad, 1.5-soban stan, 43 m², 5/5 sprat

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,295 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

141,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4285
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 141,700 €
  • Cena po m2 : 3295.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Izuzetno svetao i funkcionalan stan od 43 m² u novogradnji, na 5. spratu zgrade sa liftom, u naselju Podbara, Novi Sad. Stan je po strukturi 1.5 i prodaje se sa nameštajem, što ga čini odličnim izborom za život, ali i kao investiciju za izdavanje. Grejanje je gradsko, a stan poseduje terasu, klima uređaj, internet i telefon. Uz stan su dostupni i parking, garaža, podrum i ostava. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Parking mesto u dvorištu zgrade prodaje se zasebno od stana. Cena je 12.000 EUR-a i nije uslov za kupovinu stana. Za više informacija: 063 663 532 Cena u opisu oglasa uračunata agencijska provizija 3% (141.700) EUR-a Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad http://www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад http://www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

141,110 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 06344655…

  • Soba: 3.0
  • 2,276 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

143,720 €

Južni Telep-Dvosoban stan 52 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,764 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

141,830 €

Novi Sad, Sajam - Kompletno i kvalitetno nameštena komforna garsonjera - povrat PDV-a …

  • Soba: 1.0
  • 4,171 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2