Novi Sad - Liman 4

Novi Sad, Liman 4, nov dvosoban stan u novom kompleksu Liman 5

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,208 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3620
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 3207.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 6/7

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5 U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², smešten na 6. spratu renomiranog Galens kompleksa – jedinog savremenog stambenog kompleksa na Limanu. Ovaj moderan koncept življenja nudi spoj vrhunske gradnje, funkcionalnog rasporeda i atraktivne lokacije u jednom od najtraženijih delova grada. Karakteristike: Površina: 53 m² Struktura: Dvosoban stan (prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa) Sprat: 6. sprat u zgradi sa liftom Prelep otvoren pogled Svetao, miran i komforan Kvalitetna gradnja Liman 5 – jedini Liman sa novogradnjom: Blizina Dunava, šetališta, fakulteta, škola, prodavnica i javnog prevoza Idealno kako za život, tako i za izdavanje

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

170,000 €

PRODAJEMO KOMLETNO NAMEŠTEN 3.0 STAN SA PARKING MESTOM -PETEFI ŠANDORA ID#8272…

  • Soba: 3.0
  • 2,429 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju stan od 66m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je kompletno renoviran, uknjižene i grejne površine od 52m2 + terasa …

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Petrovaradin, Novi Sad – 3.5 soban stan, 78 m², 065 385 88 86…

  • Soba: 3.5
  • 2,179 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2