Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje - dvosoban stan, 44m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,996 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

131,840 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004160
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 131,840 €
  • Cena po m2 : 2996.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Na prodaju stan na atraktivnoj lokaciji, u Novom Naselju. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi novije gradnje, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i za investiciju. Površina stana je 44m2, a funkcionalni raspored obuhvata dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom, odvojenu spavaću sobu sa ostavom i kupatilo. Zgrada je moderna i uredno održavana, dok sama lokacija pruža mirno okruženje sa dosta zelenila , kao i odličnu povezanost sa ostatkom grada. U oglašenu cenu je uračuna posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

124,726 €

Na prodaju dvosoban stan – 42,52 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,933 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

123,600 €

Odličan namešten dvoiposoban u novogradnji! Parking uključen u cenu. …

  • Soba: 2.5
  • 2,095 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

127,800 €

Petrovaradin-Trosoban stan 73 m2 sa Dvorištem na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2