Novi Sad - Telep

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspored i obilje prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Sastoji se od dnevn

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,017 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

159,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032165
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 159,900 €
  • Cena po m2 : 3016.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspored i obilje prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za svakodnevni život. Sastoji se od dnevnog boravka.Odvojena kuhinja i trpezarija, čime se postiže osećaj konfora.spavaće sobe, kupatila i prostrane terase koja daje mogućnost da se na njoj uživa. Zgrada poseduje lift i izgrađena je od materijala visokog kvaliteta, što garantuje dugotrajnost i udobnost stanovanja. Idealna nekretnina koja daje bezbroj mogućnosti. Šifra: 1032165 Agencija: Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174 Kontakt: 062548930 Telep, two-bedroom apartment 53m² with parking For sale is a modern two-bedroom apartment in a new residential building in Telep. The apartment has an area of 53m² and features a functional layout with an abundance of natural light, making it very comfortable for everyday living. It consists of a living room, a separate kitchen and dining area, providing a greater sense of comfort, a bedroom, a bathroom, and a spacious terrace that offers an excellent space for relaxation and enjoyment. The building is equipped with an elevator and constructed using high-quality materials, ensuring durability and long-term comfort. This is an ideal property that offers countless possibilities. Code: 1032165 Agency: Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. no. 174 Contact: +381 62 548 930

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

Moderan trosoban stan na Salajci – vrhunska gradnja u mirnom okruženju…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Veternk

156,750 €

Veternik-Useljiv Trosoban stan 95 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,650 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Kej kompletno renoviran dvosoban stan …

  • Soba: 2.0
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2