Novi Sad - Socijalno

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,897 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004162
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 3897.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/8

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u kompleksu Kraljev park u Novom Sadu. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem i mogućnošću kupovine parking mesta u dvorištu. Idealan je kako za život, tako i za dnevno/mesečno iznajmljivanje. Uknjižen je i odmah useljiv. Sve je novo i nema nikakvih ulaganja. Postoji mogućnost kupovine i putem stambenog kredita. Posrednička nadoknada uračunata je u oglašenu cenu. Za sve dodatne informacije, kao i za razgledanje ove nekretnine, pozovite 0603371110.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

137,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-34.33m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#11008…

  • Soba: 0.5
  • 4,050 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Sajmište

143,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,049 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

136,850 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,793 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

• Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2